| Tilt | -5° +21° |
| Ηχεία | Ναι |
| Διαστάσεις mm | 556.9 498.3 187.5 mm |
| Βάρος Κιλά | 4.34 kg |
| Επιπρόσθετα | Flicker-free, Kensington lock |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Pick up and Return |
| Διάσταση Οθόνης | 25¨ |
| Aπόκριση | 1ms |
| Τύπος Panel | IPS |
| HDMI | 2 |
| Κατασκευαστής | GIGABYTE |
| Ηχεία Τύπος | 2 x 2W |
| Αντίθεση | 1000:1 |
| key | 178 / 178 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1080 (FHD) |
| Αναλογία Οθόνης | 16:9 |
| VESA | 100 x 100 |
| Φωτεινότητα | 300 (nits) |
| Ρύθμιση Ύψους | Ναι |
| AORUS RGB FUSION 2.0 | Όχι |
| Τύπος | Gaming |
| Audio Headset | Ναι |
| Refresh Rate | 240Hz |
| VESA AdaptiveSync | Όχι |
| Nvidia G-Sync | Όχι |
| HDR | Ναι |
| Swivel | Ναι |
| Pivot | Ναι |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Card Reader | Όχι |
| Display Port | 1 |
| Colour Gamut | 120% sRGB |
| Μέγεθος Pixel | 0.0944X 0.2802 |
Ίσως σας ενδιαφέρουν και αυτά.