ΔΩΡΟ WINDOWS 11 + OFFICE 21
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΩΡΟ ANTIVIRUS 1 ΕΤΟΣ
Απαλλαγή ΦΠΑ για επαγγελματίες
Σημαντική Πληροφορία: Καθώς το συγκεκριμένο Laptop είναι Refurbished (Ανακατασκευασμένο), το εργοστασιακό του πληκτρολόγιο ενδέχεται να μην διαθέτει τυπωμένους ελληνικούς χαρακτήρες. Για την απόλυτη διευκόλυνσή σας, συμπεριλαμβάνουμε ΔΩΡΕΑΝ ειδικά αυτοκόλλητα ελληνικών χαρακτήρων υψηλής αντοχής μέσα στη συσκευασία!
|
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
| |
| Επεξεργαστής: | Intel Core i5-8265U |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή: | 1.60Hz |
| Οθόνη: | 14" 1920x1080 Full HD |
| Μέγεθος Μνήμης: | 8GB DDR4 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου: | 256GB SSD M.2 |
| Οπτικά μέσα: |
Όχι |
| Κάρτα Δικτύου: | Gigabit Ethernet LAN 10/100/1000 |
| Ασύρματη Επικοινωνία: | 802.11 b/g/n |
| Κάρτα Ήχου: | Integrated Sound with microphone and Headphone Jack |
| Bult-in Web Camera: | Ναι |
| New Battery: | Όχι |
|
Θύρες:
|
|
| Sticker: | 10Pro |
| Εγγύηση: | 12 μήνες refurbished |
| Εγγύηση Μπαταρίας: | 3 μήνες (ελάχιστος χρόνος λειτουργίας με την μπαταρία 20 λεπτά) |