ΔΩΡΟ WINDOWS 11 + OFFICE 21
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΩΡΟ ANTIVIRUS 1 ΕΤΟΣ
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.5GHz |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000 |
| Επιπρόσθετα | 32GB: 2 x 16 GB, DDR5, 5600 MT/s non-ECC500W (80 Plus Platinum) PSUFront:1 USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) port1 USB 3.2 Gen 1 (5Gbps) port with PowerShare1 USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) Type-C port1 USB 3.2 Gen 2x2 (20Gbps) Type-C port with PowerShare1 Global headset jackRear:2 USB 2.0 (480Mbps) ports with SmartPower2 USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) ports1 USB 3.2 Gen 2x2 (20Gbps) Type-C1 RJ45 (1GbE ) Ethernet1 Thunderbolt Port |
| Slots Μνήμης | 4 |
| Οπτικά Μέσα | DVD-RW |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Ποντίκι | Ναι |
| Κατασκευαστής | DELL |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro EN/GR 64-bit |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| key | No / No |
| Card Reader | Όχι |
| Εγγύηση Μήνες | 60 |
| Τύπος Εγγύησης | 60 Months ProSupport and Next Business Day Onsite Service |
| Τύπος | Workstation |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Θήκη | Tower |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 20 |
| Μέγιστη Μνήμη | 128GB |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ultra 7 |
| Display Port | 2 |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 Type A | 4 |
| USB-C | 3 |
| Thunderbolt | 1 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Bluetooth | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 265K |
| Chipset | Intel |
| Μοντέλο | Dell Pro Max |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD TLC |