ΔΩΡΟ WINDOWS 11 + OFFICE 21
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΩΡΟ ANTIVIRUS 1 ΕΤΟΣ
Απαλλαγή ΦΠΑ για επαγγελματίες
| Βάρος Κιλά | 3.50 |
| Slots Μνήμης | 2x 32GB SO-DIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5080 |
| Δίκτυο | Ethernet 10 / 100 / 1000, Wi-Fi, Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 403 x 297 x 24-28 |
| Επιπρόσθετα | AI-Powered Gaming PC, Four SO-DIMM slots, SD Card Reader, Speakers optimized with Nahimic Audioand Smart Amplifier (AMP), IR Camera with E-shutter, AI Chip: LA3-P, Greek Per-key RGB Backlit (with Lighting Lens) Keyboard, Forged Carbon (Soft Painted) Surface |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.4 GHz |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 99.9 |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| Bluetooth | Ναι |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος GPU | Ανεξάρτητη |
| Ανάλυση Οθόνης | 3840 x 2400 |
| Εγγύηση σε μήνες | 36 |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Διάσταση | 16.6¨ plus |
| Ταχύτητα Δικτύου | 2.5Gbps |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 16GB |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home GR/EN 64-bit |
| Διάσταση Οθόνης | 18¨ |
| Τύπος | Gaming |
| Μοντέλο | Legion |
| Τύπος Εγγύησης | 36 months Premium Care |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core Ultra 9 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 64GB |
| Μέγιστη Μνήμη | 192GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Web Camera | IR and 5.0MP |
| Τύπος εγγύησης | 36 months Premium Care |
| Card Reader | Ναι |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 2 |
| Refresh Rate | 240Hz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 24 |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 275HX |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου 2 | 2TB |
| TOPS Επεξεργαστή | 13 |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 4 |
| Thunderbolt | 2 |
| Φωτεινότητα Nits | 520 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 7 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου 2 | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 2TB |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | IPS |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | ΝΑΙ |