ΔΩΡΟ WINDOWS 11 + OFFICE 21
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΩΡΟ ANTIVIRUS 1 ΕΤΟΣ
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.5 GHz |
| Slots Μνήμης | 2 |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel UHD Graphics |
| Δίκτυο | Ethernet 10/100/1000 |
| Επιπρόσθετα | MIL-STD-810H, TPM 2.0, 180W PSU |
| Θήκη | Tower (Mini) |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Ποντίκι | Ναι |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 16GB |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Response Next Business Day |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| key | No / No |
| Card Reader | Όχι |
| Εγγύηση Μήνες | 36 |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Pro GR |
| Τύπος | Business |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Οπτικά Μέσα | DVD±RW |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 10 |
| Μέγιστη Μνήμη | 64GB |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Display Port | 1 |
| Ταχύτητα Δικτύου | 1Gbps |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 7 |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 1 |
| HDMI | 1 |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Bluetooth | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 240H |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |