ΔΩΡΟ WINDOWS 11 + OFFICE 21
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΩΡΟ ANTIVIRUS 1 ΕΤΟΣ
Απαλλαγή ΦΠΑ για επαγγελματίες
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.0GHz |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Radeon Graphics |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 75WHrs |
| Διαστάσεις mm | 312.4 x 220.1 x 14.9 |
| Βάρος Κιλά | 1.20 |
| Επιπρόσθετα | MIL-STD 810H, IR camera, Privacy shutter, Copilot key, NumberPad |
| Διάσταση | 11¨-14.5¨ |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 445 |
| Διάσταση Οθόνης | 14¨ |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Pick up and Return |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen AI 7 |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Τύπος | Home |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | AMD |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| Web Camera | 1080p |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| WiFi | Wi-Fi 6E |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Colour Gamut | 100% DCI-P3 |
| USB 3.2 Type A | 1 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Τύπος Μνήμης | LPDDR5x |
| TOPS Επεξεργαστή | 50 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 6 |
| Φωτεινότητα Nits | 400 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Φωτιζόμενα Πλήκτρα | Ναι |
| Φορτιστής | OXI |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home |