ΔΩΡΟ WINDOWS 11 + OFFICE 21
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΩΡΟ ANTIVIRUS 1 ΕΤΟΣ
Απαλλαγή ΦΠΑ για επαγγελματίες
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 2.7 GHz |
| Slots Μνήμης | 8GB DDR5 on board + 16GB DDR5 SO-DIMM |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | Intel Graphics |
| Διάρκεια Μπαταρίας WHrs | 50WHrs |
| Δίκτυο | Wi-Fi, Bluetooth |
| Διαστάσεις mm | 358.7 x 249.5 x 19.9 |
| Βάρος Κιλά | 1.88 |
| Επιπρόσθετα | Privacy shutter, US MIL-STD 810H |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ενσωματωμένη |
| Bluetooth | Ναι |
| Τύπος Εγγύησης | On Site - Pick up and Return |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 270H |
| Οπτικά Μέσα | Not Available |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | Shared |
| Τύπος | Home |
| Web Camera | 720p |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Core 9 |
| Ανάλυση Οθόνης | 1920 x 1200 |
| Διάσταση Οθόνης | 16¨ |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | Intel |
| Διάσταση | 14.6¨-16.5¨ |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | Intel |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home GR |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 14 |
| Κατασκευαστής | ASUS |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 24GB |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Card Reader | Όχι |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Μέγιστη Μνήμη | 24GB |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Type A | 2 |
| USB-C | 2 |
| HDMI | 1 |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| WiFi | WiFi 6 |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Φωτεινότητα Nits | 300 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Θύρα Ethernet | Όχι |
| Audio Headset | Ναι |
| Τύπος Panel | OLED |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | GR-EN |
| Φορτιστής | OXI |
| Colour Gamut | 95% DCI-P3 color gamut |