ΔΩΡΟ WINDOWS 11 + OFFICE 21
ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΔΩΡΟ ANTIVIRUS 1 ΕΤΟΣ
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 5.0GHz |
| Slots Μνήμης | 2x 16GB UDIMM slots |
| Μοντέλο Κάρτας Γραφικών | GeForce RTX 5060 Ti |
| Δίκτυο | Ethernet , WiFi, Bluetooth |
| Επιπρόσθετα | AI-Powered Gaming PC, Legion Logo Lighting, Transparent Cover + Inner Decorate Cover, PCH Heatsink + SSD Heatsink + VRM Heatsink + 150W airflow 120MM-Fan with ARGB light |
| Πληκτρολόγιο | Όχι |
| Ποντίκι | Όχι |
| Τύπος Μνήμης | DDR5 |
| Οπτικά Μέσα | Όχι |
| Εγκατεστημένη Μνήμη | 32GB |
| Κατασκευαστής Επεξεργαστή | AMD |
| key | No / No |
| Card Reader | Όχι |
| Εγγύηση Μήνες | 24 |
| Τύπος | Gaming |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Home |
| Τύπος Εγγύησης | 24 months Carry In |
| Αρ. Σκληρών Δίσκων | 1 |
| Θήκη | Tower |
| Οικογένεια Επεξεργαστή | Ryzen 7 |
| Πυρήνες Επεξεργαστή | 8 |
| Μέγιστη Μνήμη | 32GB |
| Μοντέλο | Legion |
| Chipset | AMD B650 |
| Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου | 1TB |
| Μνήμη Κάρτας Γραφικών | 8GB |
| Ταχύτητα Δικτύου | 2.5Gbps |
| Τύπος Κάρτας Γραφικών | Ανεξάρτητη |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 Type A | 5 |
| USB-C | 2 |
| WiFi | WiFi 7 |
| Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος | Windows 11 Home (GR / EN 64-bit) |
| Θύρα Ethernet | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| Audio Headset | Ναι |
| Κατασκευαστής | LENOVO |
| Τύπος Σκληρού Δίσκου | M.2 NVMe SSD |
| Κατασκευαστής Κάρτας Γραφικών | NVIDIA |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | 7800X3D |